HODKOVIČKY V NEDĚLI

V příjemném společenství s kamarádem jsme strávili dopoledne na výletě. Byla sobota dopoledne a my se sešli na Kačerově. Odtud jsme jeli autobusem 139 na Lhotku, kde zrovna probíhala mše. Pozdravili jsme se s Pánem Bohem a šli objevovat krásy přírody. Nohy (šla jsem bosky) jsem si smočia v kačenčím rybníce. Je to rezervace, kde hnízdí i slípka zelenonohá. Nejdříve jsme prošli areál DPS Ondřejov, kde někdo pracoval, ale na zvonění neodpovídal, nebylo to asi tak akutní. Cestou na Ondřejov jsme probrali naše společné působiště – Toulcův dvůr a pak si odpočali na lavičkách na Ondřejově, mé nynější působení.

Po přestávce jsme se vypravili do Hodkovičského lesoparku, který najdete i pod názvem Modřanská rokle. Ale také to tak být nemusí, nevyznám se moc v mapách. To byla v chládku příjemná procházka. Zpět jsme zvolili trasu pod lipami až na zastávku Jílovská, kde mi chvíli nebylo dobře, ale díky dobrá duši mého kamaráda a našich andělů to zase brzy přešlo. Vysvětlili jsme si situaci, ve které jsme právě byli a odjeli posilněni do svých domovů.

Výlet se nám líbil…